Zakladatelka, školka, tábory, družina

Daniela Plocková

Kontakt s přírodou, jóga a pobyty za oceánem formují moje vědomé pozorování života. V životě mě ovlivnilo mnoho zážitků, dlouhodobé pobyty v Latinské Americe, jóga, studium Sociální pedagogiky a komunikace. Vše umocnil prožitek mateřství. K myšlence založit obdobu lesní mateřské školy jsem se v roce 2011 s radostí připojila. Vnímám, že příroda je pro děti přirozeným prostředím, zdrojem k poznávání a všestrannému rozvoji.
Škola

Jakub Namyslov

Do Třech údolí mě přivedl kamarád Michal. Jsem mu za to velmi vděčný, je to místo, kde jsem zakořenil. Trávím tu své dny svobodný. Venku v přírodě s přátelskými, zvídavými a upřímnými lidmi, s kterými si vytváříme každý den podle našich představ a potřeb, k našemu společnému obrazu. Stále se snažím odpovědět si na otázky: co znamená být člověkem?; jak to, že jsme schopni být krutí i něžní?; proč býváme smutní, míváme radost či vztek? Vyzkoušel jsem mnohá zaměstnání, cestoval, studoval. Průběžně se učím a získávám poznatky od zkušenějších učitelek a učitelů z Čech i ze zahraničí.
Komunitní zahrada

Ondřej Rynda

Mám na starosti správu a zahradnické poradenství na komunitní zahradě Na Polské. Moje základna je komunitní zahrada Kuchyňka, pracuji také pro spolek prosazující zodpovědné chování k potravinám, zemědělství a půdě AMPI a spolek Kokoza, který se věnuje pěstování a kompostování ve městě. Vše jsou to strategicky a společensky důležité organizace, které hledají nové cesty.
Školka

Eva Lacinová

Do týmu Třech údolí přicházím po rodičovské dovolené se svými dvěma úžasnými dětmi. K vzdělávání mně nejprve přivedla práce lektorky angličtiny ve školkách, dříve jsem pracovala jako personalista. Láska k dětem, k přírodě a k respektující výchově mně přivedly k práci průvodce a těším se na nové cesty, výzvy a zážitky s dětmi.
Školka

Jitka Myšková

Přes deset let se věnuju individuálnímu hlídání dětí. Lesní klub znám od jeho založení a těší mě být jeho součástí. Dal mi možnost poznat krásnou práci v dětské skupině malých průzkumníků přírody.
Škola, Školka

Valentina Slyvna

Jsem přesvědčena, že naše děti nejsou naším majetkem. Každé dítě přichází jako celistvý člověk se svým charakterem a zvláštnostmi. Jako každá květina má svou barvu, má ji i dítě. Vidíme-li pupen, neměli bychom ho malovat v barvě, která se nám líbí. Mým úkolem jako učitele je pomoci pupenu otevřít se, pomoci malé osobnosti stát se nejlepším projevem svých kvalit. Studovala jsem Filologickou fakultu na univerzitě v Užhorodě. Studuji a praktikuji humánní pedagogiku. Mými koníčky jsou – zdravý životní styl, jóga, umění hudby a malování.
Komunitní zahrada, škola

Martina Taišlová

V Čimicích žiji už od narození a zhruba od té doby mě baví zkoumat okolní i vzdálenější přírodu. Mám ráda práci se zvířaty, starám se o ovce a včely, jak o vlastní, tak v rámci různých ochranářských a zemědělských projektů. Mými velkými zálibami jsou permakulturní zemědělství, primitivní technologie, vaření a pečení na ohni, puťáky po lesích a řekách, výtvarné tvoření, literatura všeho druhu a komunitní zahrady. Před 11 lety se mi narodil první syn a postupně k němu přibyli ještě tři bratři. Vše, co jsem se naučila a stále učím, se snažím s nimi sdílet. V týmu Třech údolí bych ráda své sdílení rozšířila na další komunitu dětí a zahradníků.
Škola, školka

Laura Kocourek

Jsem Američanka a žiji přes deset let v České republice. Na vysoké škole jsem studovala historii, pedagogiku a práci s dětmi. Jsem certifikovanou lektorkou jógy a učím dospělé i děti. Dětské hodiny jsou hravé s nenásilnou výukou angličtiny. Miluji přírodu, sypaný pravý čaj, jógu, sport a ráda trávím svůj čas s dětmi. Věřím, že se děti nejlépe naučí cizí jazyk hrou a v klidu. Rozumím česky…;)
Škola

Luboš Vedral

Školka

Martina Rohlíčková

Vystudovala jsem střední školu zaměřenou na cestovní ruch v oboru průvodcovství. Později jsem pracovala v montessori školce You and me v Praze. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován a kurz chůvy. Mezi mé zájmy patří cestování, ráda se potuluji v přírodě a sbírám byliny, cvičím Qigong a drhám šperky.
Škola

Nikol Moravcová