Zakladatelka, školka, tábory, družina

Daniela Plocková

Kontakt s přírodou, jóga a pobyty za oceánem formují moje vědomé pozorování života. V životě mě ovlivnilo mnoho zážitků, dlouhodobé pobyty v Latinské Americe, jóga, studium Sociální pedagogiky a komunikace. Vše umocnil prožitek mateřství. K myšlence založit obdobu lesní mateřské školy jsem se v roce 2011 s radostí připojila. Vnímám, že příroda je pro děti přirozeným prostředím, zdrojem k poznávání a všestrannému rozvoji.
Škola

Jakub Namyslov

Do Třech údolí mě přivedl kamarád Michal. Jsem mu za to velmi vděčný, je to místo, kde jsem zakořenil. Trávím tu své dny svobodný. Venku v přírodě s přátelskými, zvídavými a upřímnými lidmi, s kterými si vytváříme každý den podle našich představ a potřeb, k našemu společnému obrazu. Stále se snažím odpovědět si na otázky: co znamená být člověkem?; jak to, že jsme schopni být krutí i něžní?; proč býváme smutní, míváme radost či vztek? Vyzkoušel jsem mnohá zaměstnání, cestoval, studoval. Průběžně se učím a získávám poznatky od zkušenějších učitelek a učitelů z Čech i ze zahraničí.
Komunitní zahrada

Ondřej Rynda

Mám na starosti správu a zahradnické poradenství na komunitní zahradě Na Polské. Moje základna je komunitní zahrada Kuchyňka, pracuji také pro spolek prosazující zodpovědné chování k potravinám, zemědělství a půdě AMPI a spolek Kokoza, který se věnuje pěstování a kompostování ve městě. Vše jsou to strategicky a společensky důležité organizace, které hledají nové cesty.
Školka

Eva Lacinová

Do týmu Třech údolí přicházím po rodičovské dovolené se svými dvěma úžasnými dětmi. K vzdělávání mně nejprve přivedla práce lektorky angličtiny ve školkách, dříve jsem pracovala jako personalista. Láska k dětem, k přírodě a k respektující výchově mně přivedly k práci průvodce a těším se na nové cesty, výzvy a zážitky s dětmi.
Školka

Jitka Myšková

Přes deset let se věnuju individuálnímu hlídání dětí. Lesní klub znám od jeho založení a těší mě být jeho součástí. Dal mi možnost poznat krásnou práci v dětské skupině malých průzkumníků přírody.
Škola, Školka

Valentyna Slyvna

Jsem přesvědčena, že naše děti nejsou naším majetkem. Každé dítě přichází jako celistvý člověk se svým charakterem a zvláštnostmi. Jako každá květina má svou barvu, má ji i dítě. Vidíme-li pupen, neměli bychom ho malovat v barvě, která se nám líbí. Mým úkolem jako učitele je pomoci pupenu otevřít se, pomoci malé osobnosti stát se nejlepším projevem svých kvalit. Studovala jsem Filologickou fakultu na univerzitě v Užhorodě. Studuji a praktikuji humánní pedagogiku. Mými koníčky jsou – zdravý životní styl, jóga, umění hudby a malování.
Komunitní zahrada, škola

Martina Taišlová

V Čimicích žiji už od narození a zhruba od té doby mě baví zkoumat okolní i vzdálenější přírodu. Mám ráda práci se zvířaty, starám se o ovce a včely, jak o vlastní, tak v rámci různých ochranářských a zemědělských projektů. Mými velkými zálibami jsou permakulturní zemědělství, primitivní technologie, vaření a pečení na ohni, puťáky po lesích a řekách, výtvarné tvoření, literatura všeho druhu a komunitní zahrady. Před 11 lety se mi narodil první syn a postupně k němu přibyli ještě tři bratři. Vše, co jsem se naučila a stále učím, se snažím s nimi sdílet. V týmu Třech údolí bych ráda své sdílení rozšířila na další komunitu dětí a zahradníků.
Škola, školka

Laura Kocourek

Jsem Američanka a žiji přes deset let v České republice. Na vysoké škole jsem studovala historii, pedagogiku a práci s dětmi. Jsem certifikovanou lektorkou jógy a učím dospělé i děti. Dětské hodiny jsou hravé s nenásilnou výukou angličtiny. Miluji přírodu, sypaný pravý čaj, jógu, sport a ráda trávím svůj čas s dětmi. Věřím, že se děti nejlépe naučí cizí jazyk hrou a v klidu. Rozumím česky…;)
Školka

Martina Rohlíčková

Vystudovala jsem střední školu zaměřenou na cestovní ruch v oboru průvodcovství. Později jsem pracovala v montessori školce You and me v Praze. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován a kurz chůvy. Mezi mé zájmy patří cestování, ráda se potuluji v přírodě a sbírám byliny, cvičím Qigong a drhám šperky.
Zakladatelka

Kateřina Tichá

Vystudovala jsem ČVUT Fakultu architektury. Mám ráda outdoorové aktivity. Na myšlenku iniciovat založení lesní mateřské školky mě přivedly moje děti, které mi ukázaly, jak nekonečně inspirativní může být příroda a její proměny. Blízký kontakt s přírodou děti naučí poznat a respektovat její pravidla, vážit si sama sebe a uvědomit si tak vlastní roli v přírodě a ve světe.
Školka

Petra Kočí

Pocházím z Čimic. Od mala ráda tvořím, od mládí jsem hlídala děti rodinným známým. Moje záliby mě přivedly ke studiu uměleckoprůmyslové a poté střední pedagogické školy. Vedla jsem kroužky keramiky a v rámci studijní praxe vyzkoušela několik předškolních institucí, včetně Třech údolí. Uvědomila jsem si, že mi vyhovuje pracovat s menším kolektivem dětí v respektujícím prostředí. Ve Třech údolích se starám o přípravu předškoláků. Další dny pracuji v mini Maatě v Ďáblicích.