Začátek máje oslavujeme !

Mezinárodní den lesních školek, iniciovaný Asociací lesních mateřských škol, letos s podtitulem “Sklízíme, co jsme zaseli”.

A také 13. výročí založení Lesního klubu Tři údolí, letos výpravou třemi údolími se spřátelenými spolky Bohnice žijí a Čimice žijí. Pojďte s námi !

@Asociace lesních mateřských škol #lesniskolka #mezinarodnidenlesnichskolek #bohniceziji #cimiceziji #zazitcimicejinak #obeczdiby

Pojďte s námi v sobotu 18.5. na pochod přes tři údolí za letním kinem do Zdib.

Vyrážíme z Bohnic a z Čimic, obě skupiny se potkají u Kostoprtského rybníčku, a dál pokračujeme do Drahaňského údolí, kolem Drahaňské studánky na sever a končíme ve Zdibech. V místní sokolovně se promítá od 20:30 zdarma film Aristokratka ve varu. Deku s sebou. V místě probíhá odpoledne volejbalový turnaj, takže pivo, limo a lidi budou.
Po kině lze dojet MHD zpět do Prahy na metro Kobylisy, do půlnoci jezdí autobus každou půl hodinu.

Aby cesta lépe ubíhala, připravili jsme pro vás kvíz v aplikaci Actionbound. Ideálně si apku stáhněte doma, qr kod do hry bude k dispozici na startu:

Bohnice – statek Vraných  – 16:30
Čimice – kaplička – 16:30

Trasa měří asi 7 km a před kinem je ještě čas na mírné zregenerování po cestě. Vyrazit můžete i sami, ale půjdeme-li společně, můžeme poznat nové sousedy 🙂

Těšíme se na vás
Bohnice žijí
Čimice žijí
Lesní klub Tři údolí
Obec Zdiby