seminar_D. Kaucky_UMENI BYT S DETMI_zmenseny

Děkujeme za velmi inspirativní SEMINÁŘ „UMĚNÍ BÝT S DĚTMI aneb JAK DÁVAT DĚTEM HRANICE“ s lektorem Danielem Kauckým. Seminář byl plný příkladů ze života a praktických rad.
Ale znáte to, na semináři člověk přesně ví co a jak, ale doma nebo ve školce stále jako první naskakují staré vzorce… Tak hurá do nové praxe a ať se nám daří. Díky, že jste všichni přišli a aktivně se zapojovali. Těšíme se na Vás na dalších seminářích a akcích.

FOTOGALERIE ZE SEMINÁŘE

OHLASY NA SEMINÁŘ:
Moc děkujeme za organizaci inspirativního semináře (sice jsme se s
Adélou účastnili už podruhé, ale tentokrát to bylo ještě mnohem lepší). Pro úspěšnou změnu v rodičovské a vlastně v jakékoliv komunikaci, by se mohlo opakovat i vícekrát do roka.  :-))
 Pro další inspiraci posílám odkaz na nádherný článek nestorky respektujícího přístupu, paní Nováčkové (jak trefné, nejen pro děti, ale i pro dnešní politickou situaci ….. :-))  David + 4 🙂

Já také děkuji, byl to báječný a inspirativní večer.
Přeji pěkný víkend, Lenka

———————————————-

 SEMINÁŘ „UMĚNÍ BÝT S DĚTMI podtitul JAK DÁVAT DĚTEM HRANICE“ Lektor: Daniel Kaucký, DiS.  

TERMÍN: čtvrtek 9. února 2017 17:00 – 21:00

CENA: 290 Kč za osobu nebo 500 Kč za pár
– platba hotově před zahájením semináře

adresa: LESNÍ KLUB TŘI ÚDOLÍ, Libčická 333,
Praha 8 Čimice – 
parkování hned u budovy,
nejbližší zastávka MHD Čimice – autobusy 145, 152 a 202

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA – vyplňte registrační formulář.

Seminář je zaměřen na zvládání emočně vypjatých situací v kontaktu s dětmi. Seminář povede nejen ke sdílení dovedností našich dětí s námi cvičit, ale budeme prakticky cvičit, jak pro sebe spokojeně obstát a přitom nesahat k nefunkčním stereotypům z dílny našich rodičů. 

Daniel KauckýDANIEL KAUCKÝ vystudoval Vyšší sociálně pedagogickou a teologickou školu Jabok, absolvoval výcviky v psychoterapii, komunikaci a výcvik v integrované supervizi. V minulosti pracoval na Psychiatrické klinice 1. LF UK v Praze a ve Středisku pro mládež a rodinnou terapii. V současnosti pracuje jako ředitel pro metodiku služeb ve Fokusu Praha, o.s. Dále působí také jako supervizor a lektor kurzů Zvládání obtížných situací, Zvládání agrese. Je autorem metody Dějiště a přístupu WIND-OAK uplatňované v rámci cyklu setkání Dětiště, zaměřujícího se na hledání souhry rodičů s dětmi. Zajímá se o fenomény v komunikaci, řešení konfliktních situací, procesy vnitřního konfliktu. Baví ho být s dětmi, splývání v moři a pálivost chilli.

Těšíme se na setkání s Vámi

Veronika Jiravová – koordinátorka a PR
mobil: 775 075 790, veronika@3udoli.cz

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.